| Condition | New |
|---|---|
| Operation | Manual Or Electric |
| Type | Commercial Furniture |
| Door Material | Aluminium Alloy |
| Surface | Fabric,melamine |
| Condition | New |
|---|---|
| Position | Interior |
| Door Material | Aluminium Alloy |
| Panel Width | 800-1200 Mm |
| Operation | Manual Or Electric |
| Glass | Single Or Double Glazed |
|---|---|
| Collect | Folding |
| Surface | Fabric,melamine |
| Operation | Manual Or Electric |
| Metal Type | Aluminium |
| Door Material | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Installation | Easy And Quick |
| Height | Less Than 6 M |
| Surface | Fabric,melamine |
| Weight | 25-40kg/m² |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Συσκευές | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Σχεδιασμός | Σύγχρονη και κομψή |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Panel Width | 800-1200 Mm |
|---|---|
| Position | Interior |
| Surface | Fabric,melamine |
| Weight | 25-40kg/m² |
| Metal Type | Aluminium |
| Χρήση | Ξενοδοχείο ή εστιατόριο ή άλλα |
|---|---|
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Μέγεθος πίνακα | 1200 mm x 2400 mm |
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
| Πακέτο | Ευρείες και στενές ξύλινες παλέτες |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Απλή κατασκευή, εύκολη εγκατάσταση |
| Ειδικότητα | Αποσυνδέσιμος |
| Μέθοδος εγκατάστασης | γυψοσανίδας |
| Διατήρηση | Μικρή συντήρηση |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
|---|---|
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
| Τύπος | Ένα επίπεδο πρότυπο |
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
| Πίνακα προσώπου | 4Πίνακας πυριτικού ασβεστίου 0,5 mm |
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
|---|---|
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Βάρος | 28-38 |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |