| Πιστοποιητικά | ISO, SGS |
|---|---|
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
| Εξοικονόμηση ενέργειας | 96%Πίνακες εξοικονόμησης ενέργειας |
| Πρόσωπο | Συναρμολογημένη πλάκα πυριτικού ασβεστίου |
| Marterial | EPS Πολυστυρένιο + άμμος + τσιμέντο |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Πρόσωπο | Συναρμολογημένη πλάκα πυριτικού ασβεστίου |
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
| Πρόσωπο | Συναρμολογημένη πλάκα πυριτικού ασβεστίου |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
| Πακέτο | Ευρείες και στενές ξύλινες παλέτες |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Απλή κατασκευή, εύκολη εγκατάσταση |
| Ειδικότητα | Αποσυνδέσιμος |
| Μέθοδος εγκατάστασης | γυψοσανίδας |
| Διατήρηση | Μικρή συντήρηση |
| Ειδικότητα | Αποσυνδέσιμος |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | γυψοσανίδας |
| Υλικό επιφάνειας | Επιλέξτε ανά πελάτη |
| Χαρακτηριστικά | Απλή κατασκευή, εύκολη εγκατάσταση |
| Διατήρηση | Μικρή συντήρηση |
| Μέθοδος εγκατάστασης | γυψοσανίδας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Απλή κατασκευή, εύκολη εγκατάσταση |
| Διατήρηση | Μικρή συντήρηση |
| Πακέτο | Ευρείες και στενές ξύλινες παλέτες |
| Υλικό επιφάνειας | Επιλέξτε ανά πελάτη |
| Χρήση | Αίθουσα συνεδριάσεων |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Βάρος | 28-38 |
| Επιφάνεια | Πίνακας MDF |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
| Συσκευές | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |