| Συσκευές | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικά | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη, σύγχρονη |
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
| Τελείωσε. | Τελεία από γυαλί ή ξύλο |
| Συσκευές | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικά | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη, σύγχρονη |
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
| Τελείωσε. | Τελεία από γυαλί ή ξύλο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Σχεδιασμός | Μονωδική |
| Ακουστική απόδοση | NRC 0.85 |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
|---|---|
| Γεωλογικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Κρεμάται |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
|---|---|
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Κρεμάται |
| Γεωλογικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 50dB |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
|---|---|
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Προσαρμογή | Μέγεθος, χρώμα, φινίρισμα, σχεδιασμός μπορούν να προσαρμοστούν |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
|---|---|
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 50dB |
| Συσκευές | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
| Δάχος | 12MM |
|---|---|
| Διάμετρο | 610 χιλιοστά |
| Πίνακα προσώπου | 4Πίνακας πυριτικού ασβεστίου 0,5 mm |
| Δύναμη κρεμού | Πάνω από 45 kg |
| Πιστοποιητικά | CE, ISO, SGS |
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
|---|---|
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Πίνακα προσώπου | 4Πίνακας πυριτικού ασβεστίου 0,5 mm |
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
| Εξοικονόμηση ενέργειας | 96%Πίνακες εξοικονόμησης ενέργειας |