| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, αίθουσα εκθέσεων κλπ. |
|---|---|
| Υψόμετρο | 2.5-3 μέτρα |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Υλικό επιφάνειας | Αλουμίνιο + σκληρυμένο γυαλί |
|---|---|
| Συσκευές | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Χρήση | Κατάλληλο για γραφεία και εμπορικούς χώρους |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη, σύγχρονη |
| Συσκευές | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικά | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη, σύγχρονη |
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
| Τελείωσε. | Τελεία από γυαλί ή ξύλο |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη, σύγχρονη |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση |
| Χρήση | Κατάλληλο για γραφεία και εμπορικούς χώρους |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Δάχος | 85 mm |
|---|---|
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Υλικό πλαισίου | Αλουμίνιο |
| Σχεδιασμός | Ελαφρύ/Μοντέρνο |
| Χρήση | Κατάλληλο για γραφεία και εμπορικούς χώρους |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Υλικό επιφάνειας | Αλουμίνιο + σκληρυμένο γυαλί |
| Επιβραδυντικό πυρκαγιάς | Min 60-120 λεπτά |
| Εγγύηση | 3-5 χρόνια |
| Χρήση | Κατάλληλο για γραφεία και εμπορικούς χώρους |
|---|---|
| Υλικά | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων |
| Υλικό επιφάνειας | Αλουμίνιο + σκληρυμένο γυαλί |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Condition | New |
|---|---|
| Position | Interior |
| Door Material | Aluminium Alloy |
| Panel Width | 800-1200 Mm |
| Operation | Manual Or Electric |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | Κρεμάται |
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
| Ακουστική απόδοση | NRC 0.85 |
| Βάρος | 25kg/m2 |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 50dB |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |