| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Ονομασία | Κινούμενος διαχωριστικός τοίχος |
|---|---|
| Γενική χρήση | Εμπορικά έπιπλα |
| Εμφάνιση | Εμφάνιση |
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |
| Ποιότητα | Εγγυημένο |
| Συσκευές | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Τελείωσε. | Ανωδικοποιημένο, Καλυμμένο με σκόνη ή ξύλινο σπόρο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Υλικό πλαισίου | Αλουμίνιο |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
|---|---|
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
| Υψόμετρο | Προσαρμόσιμη |
| Χρώμα | Καθαρός. |
| Εγκατάσταση | Μετακινούμενα |
| Βάρος | 28-38 |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Ειδικότητα | Ακουστική |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Υλικό πλαισίου | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Διάμετρο | Προσαρμόσιμη |
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Δάχος | 85 mm |
| Εγκατάσταση | Μετακινούμενα |
| Εγκατάσταση | Μετακινούμενα |
|---|---|
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Χρώμα | Καθαρός. |
| Υψόμετρο | Προσαρμόσιμη |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Δάχος | 85 mm |
|---|---|
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Υλικό πλαισίου | Αλουμίνιο |
| Σχεδιασμός | Ελαφρύ/Μοντέρνο |
| Λειτουργία | Πολλαπλής χρήσης |
|---|---|
| πλάτος πίνακα | 600-1200 mm |
| Χρήση | Απομόνωση περιοχής |
| Κλείσιμο τελικού πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Γενική χρήση | Εμπορικά έπιπλα |