| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
|---|---|
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
|---|---|
| Γεωλογικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Κρεμάται |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
|---|---|
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τελείωσε. | Ανωδικοποιημένο, Καλυμμένο με σκόνη ή ξύλινο σπόρο |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Σχεδιασμός | Σύγχρονη και κομψή |
|---|---|
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Συσκευές | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
|---|---|
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Χρήση | Εστιατόριο ή γραφείο |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| πλάτος πίνακα | 6001200mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
|---|---|
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| πλάτος πίνακα | 6001200mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Πλεονέκτημα | ανθεκτικό |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολο. |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
| Δάχος | 85/100 mm |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
|---|---|
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
| Περιοχή σύμβασης | 22,5 χιλ. |
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Χρήση | Ξενοδοχείο ή εστιατόριο ή άλλα |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | Κρεμάται |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο τοίχο διαχωρισμού |
| Γεωλογικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |