| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο + γυαλί/πίνακας |
| Συσκευές | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Δάχος | 85 mm/100 mm |
| Τελεία επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών/ζωγραφική |
| Συσκευές | Τροχιά/τροχούνι/σφραγίδα σφραγίσματος |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Δάχος | 85 mm/100 mm |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη/Σαφή/Ελαφριά |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Glass | Single Or Double Glazed |
|---|---|
| Collect | Folding |
| Surface | Fabric,melamine |
| Operation | Manual Or Electric |
| Metal Type | Aluminium |
| Condition | New |
|---|---|
| Position | Interior |
| Door Material | Aluminium Alloy |
| Panel Width | 800-1200 Mm |
| Operation | Manual Or Electric |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Λειτουργία | Διαχωρισμός/Διαχωρισμός χώρου |
| Δάχος | 85 mm/100 mm |
| Χρήση | Αίθουσα τραπέζι/αίθουσα συνεδριάσεων/διαστημικός χώρος εκδηλώσεων |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, ευέλικτα διαχωριστικά |
|---|---|
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Ελαφρύ/Μοντέρνο |
| Εγκατάσταση | Μετακινούμενα |
| Χρώμα | Καθαρός. |
| Πυροστασία | - Όχι, όχι. |
| Βάρος | 28-38 |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
|---|---|
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Διάμετρο | 500-1228 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 55dB |