| Συσκευές | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Τελείωσε. | Ανωδικοποιημένο, Καλυμμένο με σκόνη ή ξύλινο σπόρο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
|---|---|
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
|---|---|
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
|---|---|
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
| Εγκατάσταση | Εύκολο και γρήγορο |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφορετικά Χρώματα Διαθέσιμα |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Διατήρηση | Μικρή συντήρηση |
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Υλικά | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη, σύγχρονη |
| Υλικό επιφάνειας | Αλουμίνιο + σκληρυμένο γυαλί |
| Χρήση | Κατάλληλο για γραφεία και εμπορικούς χώρους |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Δάχος | 85/100 mm |
| Υλικά | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων |
|---|---|
| Υλικό επιφάνειας | Αλουμίνιο + σκληρυμένο γυαλί |
| Συσκευές | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη, σύγχρονη |
| Χρήση | Κατάλληλο για γραφεία και εμπορικούς χώρους |