| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
|---|---|
| Πάνω και κάτω σφραγίδα | Καουτσούκ διπλής σφραγίδας |
| Διάμετρο | 500-1228 χιλιοστά |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης | Κρεμάται |
| Εφαρμογή | Γραφείο, αίθουσα συνεδριάσεων, στούντιο |
| Ακουστική απόδοση | NRC 0.85 |
| Βάρος | 25kg/m2 |
| Προσαρμογή | Μέγεθος, χρώμα, φινίρισμα, σχεδιασμός μπορούν να προσαρμοστούν |
|---|---|
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Τελείωσε. | Ανωδικοποιημένο, Καλυμμένο με σκόνη ή ξύλινο σπόρο |
| Διάμετρο | 610 χιλιοστά |
|---|---|
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
|---|---|
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
| Τύπος | Ένα επίπεδο πρότυπο |
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
| Πίνακα προσώπου | 4Πίνακας πυριτικού ασβεστίου 0,5 mm |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Ανώτατο ύψος | 15 μέτρα |
| πλάτος πίνακα | 600-1200 mm |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Βάρος | 28-38 |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Ειδικότητα | Ακουστική |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο ή ηλεκτρικό |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Πλεονέκτημα | Απαλλαγμένη από ίχνη εδάφους |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Συσκευές | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πυροστασία | - Ναι, ναι. |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Επιβραδυντικό πυρκαγιάς | Min 60-120 λεπτά |
| Ηχομόνωση | STC 42-48 Db |
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Ηχομόνωση | STC 42-48 Db |
| Χρήση | Κατάλληλο για γραφεία και εμπορικούς χώρους |
| Τεχνολογία | Ιταλία |