| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Ακουστική απόδοση | NRC 0.85 |
| Χρήση | Ξενοδοχείο ή εστιατόριο ή άλλα |
| Προσαρμογή | Μέγεθος, χρώμα, φινίρισμα, σχεδιασμός μπορούν να προσαρμοστούν |
|---|---|
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 50dB |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Εγκατάσταση | Εύκολο. |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |
| Πλεονέκτημα | ανθεκτικό |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
| Στυλ | Σύγχρονη |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Δάχος | 1-3mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Δάχος | 1-3mm |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
| Εγκατάσταση | Εύκολο. |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Εφαρμογή | Γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
| Εγκατάσταση | Εύκολο. |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Στυλ | Σύγχρονη |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Εγκατάσταση | Εύκολο. |
| Υλικό πλαισίου | Σύνθετα αλουμινίου |