| Ηχομόνωση | 35-45dB |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση |
| Ειδικότητα | Αποσυνδέσιμος |
| Δάχος | 85-100 χιλιοστά |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Επιφάνεια | Πυροσβεστικό |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
|---|---|
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Χρώμα | Καθαρός. |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Αλουμίνιο |
| Διάμετρο | Προσαρμόσιμη |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Πυροστασία | - Όχι, όχι. |
| Διαφάνεια | Διαφανές |
|---|---|
| Δάχος | 85 mm |
| Υλικό | Γυαλί |
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Σχεδιασμός | Ελαφρύ/Μοντέρνο |
| Δάχος | 85 mm |
|---|---|
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Υλικό πλαισίου | Αλουμίνιο |
| Σχεδιασμός | Ελαφρύ/Μοντέρνο |
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
|---|---|
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Πιστοποιητικά | ISO, SGS |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
| Πρόσωπο | Συναρμολογημένη πλάκα πυριτικού ασβεστίου |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
| Πακέτο | Ευρείες και στενές ξύλινες παλέτες |
|---|---|
| Υλικό επιφάνειας | Επιλέξτε ανά πελάτη |
| Ειδικότητα | Αποσυνδέσιμος |
| Διατήρηση | Μικρή συντήρηση |
| Μέθοδος εγκατάστασης | γυψοσανίδας |
| Διατήρηση | Μικρή συντήρηση |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Απλή κατασκευή, εύκολη εγκατάσταση |
| Πακέτο | Ευρείες και στενές ξύλινες παλέτες |
| Μέθοδος εγκατάστασης | γυψοσανίδας |
| Υλικό επιφάνειας | Επιλέξτε ανά πελάτη |