| Height | Less Than 6 M |
|---|---|
| Fireproof Grade | B1 |
| Weight | 25-40kg/m² |
| Surface | Fabric,melamine |
| Condition | New |
| Height | Less Than 6 M |
|---|---|
| Panel Width | 800-1200 Mm |
| Weight | 25-40kg/m² |
| Type | Commercial Furniture |
| Installation | Easy And Quick |
| Ειδικότητα | Ακουστική |
|---|---|
| Ηχομόνωση | Μέχρι 43-50dB |
| Τελευταίο κλείσιμο πάνελ | Τελεσκοπικό πίνακα μανδύα |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα |
| Βάρος | Ελαφρύ |
|---|---|
| Δάχος | 10 χιλιοστά |
| Πυροστασία | - Όχι, όχι. |
| Χρώμα | Καθαρός. |
| Σχεδιασμός | Ελαφρύ/Μοντέρνο |
| Εγκατάσταση | Μετακινούμενα |
|---|---|
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Χρώμα | Καθαρός. |
| Υψόμετρο | Προσαρμόσιμη |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Υψόμετρο | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Διαφάνεια | Διαφανές |
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Δάχος | 85 mm |
| Εγκατάσταση | Μετακινούμενα |
| Υλικό επιφάνειας | Αλουμίνιο + σκληρυμένο γυαλί |
|---|---|
| Συσκευές | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Χρήση | Κατάλληλο για γραφεία και εμπορικούς χώρους |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονη, σύγχρονη |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολη εγκατάσταση |
| Χρήση | Κατάλληλο για γραφεία και εμπορικούς χώρους |
| Εγγύηση | 3-5 χρόνια |
| Υλικό επιφάνειας | Αλουμίνιο + σκληρυμένο γυαλί |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
|---|---|
| Τελείωσε. | Ανωδικοποιημένο, Καλυμμένο με σκόνη ή ξύλινο σπόρο |
| Σχεδιασμός | Σύγχρονη και κομψή |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
|---|---|
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τελείωσε. | Ανωδικοποιημένο, Καλυμμένο με σκόνη ή ξύλινο σπόρο |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |