| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Χώρος στάθμευσης | Στήλιγμα από τη μία ή και από τις δύο άκρες |
| Σύστημα τροχιάς | Αλουμινένιο τροχόσπιτο με κυλίνδρο |
| Ειδικότητα | Ακουστική |
| Επιφάνεια | Πυροσβεστικό |
| Επιφάνεια | Πίνακας MDF |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο ή ηλεκτρικό |
| Υψόμετρο | 2000-6000 mm |
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Σύστημα σφράγισης | Μαγνητική ή Μηχανική |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
| Επιφάνεια | Πίνακας MDF |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Επιφάνεια πάνελ | Μελαμίνη, ύφασμα, δέρμα ή φινέρισμα ξύλου |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Επιφάνεια | Πίνακας MDF |
| Υλικό πλαισίου | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Διάμετρο | Προσαρμόσιμη |
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Δάχος | 85 mm |
| Εγκατάσταση | Μετακινούμενα |
| Ηχομόνωση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρήση | Γραφεία/εμπορικοί χώροι |
| Υλικό | Γυαλί |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Πυροστασία | - Όχι, όχι. |
| Εγγύηση | 3-5 χρόνια |
|---|---|
| Ηχομόνωση | STC 42-48 Db |
| Υλικό επιφάνειας | Αλουμίνιο + σκληρυμένο γυαλί |
| Ηχομόνωση | Μέγιστο 53 |
| Υλικά | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων |
| Γεωλογικά φιλικό | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χρήση | Ξενοδοχείο ή εστιατόριο ή άλλα |
| Βάρος | 25kg/m2 |
| Σχεδιασμός | Μονωδική |
| Δάχος | 80 χιλιοστά |