| Ηχομόνωση | Περισσότερα από 40 dB |
|---|---|
| Απόδοση | Καλή λειτουργικότητα |
| Πιστοποιητικά | ISO, SGS |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
| Τύπος | Ένα επίπεδο πρότυπο |
| Αξιολόγηση πυρός | Τάξη Α |
|---|---|
| Επιφάνεια | Πίνακας MDF |
| Βάρος | 28-38 |
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Επίπεδο ηχομόνωσης | 45 dB |
|---|---|
| Αλεξίπυρο επίπεδο | Β1 |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο + γυαλί/πίνακας |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Χρήση | Αίθουσα συνεδριάσεων |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Βάρος | 28-38 |
| Επιφάνεια | Πίνακας MDF |
| Χρήση | Αίθουσα συνεδριάσεων |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Επιφάνεια | Πίνακας MDF |
| Περιοχή σύμβασης | 22,5 χιλ. |
| Χρήση | Αίθουσα συνεδριάσεων |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Επιφάνεια | Πίνακας MDF |
| Περιοχή σύμβασης | 22,5 χιλ. |
| Χρήση | Ξενοδοχείο, συνέδριο |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
| Επιφάνεια | Πίνακας MDF |
| Λειτουργία | Εγχειρίδιο ή ηλεκτρικό |
| Επίπεδο ηχομόνωσης | 45 dB |
|---|---|
| Αλεξίπυρο επίπεδο | Β1 |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο + γυαλί/πίνακας |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Εγκατάσταση | Γρήγορα και εύκολα |
| Τύπος | Μετακινούμενα |
|---|---|
| Επιλογή της πύλης διέλευσης | Μονή ή διπλή πόρτα |
| Υλικό πλαισίου | 6063-T6 κράμα αλουμινίου |
| Ειδικότητα | αναδιπλούμενο |
| Χρήση | Εστιατόριο ή γραφείο |
| Στυλ | Σύγχρονη |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος | 1-3mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Εγκατάσταση | Εύκολο. |