| Επιφάνεια | Δυνατό μαξιλάρι από ύφασμα |
|---|---|
| Τύπος | Μετακινούμενα |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Κρεμάται |
| Μέγεθος πίνακα | 1200 mm x 2400 mm |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Τελείωσε. | Ανωδικοποιημένο, Καλυμμένο με σκόνη ή ξύλινο σπόρο |
|---|---|
| Συσκευές | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
| Σχεδιασμός | Σύγχρονη και κομψή |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Υλικό | Φρέμα από κράμα αλουμινίου και υαλοπίνακα |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Σύγχρονη και κομψή |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Προσαρμογή | Μέγεθος, χρώμα, φινίρισμα, σχεδιασμός μπορούν να προσαρμοστούν |
| Αντίσταση στη φωτιά | Τάξη Α |
| Συσκευές | Τρόποι, κυλίνδροι, χειριστήρια, κλειδαριές, κλπ. |
|---|---|
| Δάχος | 80 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Ηχομόνωση | Μέχρι 50dB |
| Σχεδιασμός | Σύγχρονη και κομψή |
|---|---|
| Λειτουργία | Ηχητικά, πυρόστακτα, κινητά |
| Δάχος | 100 χιλιοστά |
| Χρήση | Κατάλληλο για ξενοδοχεία, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία κλπ. |
| Εγκατάσταση | Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
|---|---|
| Περιοχή σύμβασης | 22,5 χιλ. |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Χρήση | Αίθουσα συνεδριάσεων |
| Βάρος | 28-38 |
| Σύστημα τροχιάς | Επάνω κρεμασμένα ή υποστηριζόμενα από το πάτωμα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες τραπέζι, εκθεσιακά κέντρα κλπ. |
| Χρήση | Ξενοδοχείο, συνέδριο |
| Δάχος | 100 χιλιοστά |
| Υλικό | Αλουμινένιο πλαίσιο και ηχομόνωτο υφασματικό πάνελ |
| Πλεονέκτημα | ανθεκτικό |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εύκολο. |
| Λειτουργία | Ιδιωτική ζωή |
| Εφαρμογή | Σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο, εστιατόριο |
| Δάχος | 85/100 mm |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Δάχος | 85 mm |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Ηχομόνωση | 35-45dB |
| Τύπος | Αφαίρεση |
| Height | Less Than 6 M |
|---|---|
| Type | Commercial Furniture |
| Surface | Fabric,melamine |
| Position | Interior |
| Weight | 25-40kg/m² |